Kancelaria Radców Prawnych ADMS, świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Nasz zespół kwalifikowanych radców prawnych oraz prawników zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

W naszej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy interes Klienta. Dzięki wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu zdobytym w trakcie wieloletniej praktyki, gwarantujemy naszym Klientom znalezienie dla nich najlepszych rozwiązań prawnych oraz optymalizację ich interesów.

Przy rozwiązywaniu skomplikowanych i złożonych problemów prawnych charakteryzuje nas elastyczność i nieszablonowe podejście.

O naszych umiejętnościach niech świadczą nasze wyniki – bardzo wielu zadowolonych Klientów i bardzo wiele wygranych spraw.

Partner zarządzający Kancelarii - Mecenas Sobiesław Mazurski, z sukcesami prowadzi wiele medialnych spraw, o niezwykłej wadze społecznej i gospodarczej, jako obrońca, doprowadził do uniewinnienia senatora Józefa Piniora co do zarzucanego mu czynu, w jednej ze spraw karnych:

https://tvn24.pl/wroclaw/wroclaw-jozef-pinior-skazany-na-15-roku-wiezienia-za-poswiadczanie-nieprawdy-w-zeznaniach-majatkowych-5335436

https://wroclaw.tvp.pl/55608755/30082021-1830

 

Polecamy Się !

Radca prawny Dominik Armański

Jako członek organów spółek prawa handlowego oraz prokurent, uzyskał doświadczenie oraz praktyczną wiedzę, z jakimi problemami stykają się przedsiębiorcy. Praktyka ta pozwala mu na możliwie najbardziej praktyczne podejście do kwestii obsługi prawnej przedsiębiorcy. Mecenas posiada również uprawnienie do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Nabycie uprawnienia potwierdza wpis na listę prowadzoną przez Ministra d.s. Gospodarki.

Posiada praktyczną znajomość problematyki związanej z realizacją procesów inwestycyjnych, budowlanych, tworzeniem i funkcjonowaniem spółek prawa handlowego, podatkami i wiele innych.

W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się m.in. w obsłudze prawnej przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie prawa gospodarczego, handlowego oraz budowlanego. Ponadto zajmuje się również prawem administracyjnym, prowadzeniem negocjacji oraz postępowań egzekucyjnych, a także podatkami.

Radca prawny Sobiesław Mazurski

Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół prawa karnego, gospodarczego i relacji pomiędzy przedsiębiorcami. Pracę magisterską napisał o ochronie konkurencji na rynku europejskim. 

Wspaniały prawnik o ogromnej wiedzy praktycznej, prowadził wiele niezwykle prestiżowych spraw, osiągając w nich niemałe sukcesy !;

Ceniony powszechnie, również przez przeciwników procesowych, za swoją niebywałą wiedzę, kompetencje, ale także sposób bycia, bijący od niego spokój i poczucie bezpieczeństwa jakie zapewnia klientowi;

Zajmuje się prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym oraz karnym;

Prawnik z pasją o szerokich horyzontach i zainteresowaniach;

 

Designed by REAKTIA Wszelkie prawa zastrzeżone. Jan Kobiałka - projektowanie stron internetowych Wrocław